Buty męskie Sajama Hi-tec

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

SAJAMA Hi-Tec w rankingach sprzedaży:

Buty męskie Sajama Hi-tec znajduje się na 4 miejscu wśród wszystkich Buty trekkingowe i na 1 miejscu wśród Buty trekkingowe Hi-Tec. Jego średnia cena wynosi 314,60 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Buty trekkingowe aktualnie lepiej sprzedaje się Buty Campus Rocker . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 429,40 zł, więc Buty Campus Rocker jest tańszy od średniej o 23,63%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Buty trekkingowe znajduje się Buty Salomon SPEEDCROSS 4 .

Buty męskie Sajama Hi-tec w rankingu sprzedaży urządzeń marki Hi-Tec w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Hi-Tec nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Buty trekkingowe, Buty trekkingowe Hi-Tec znajdują się dopiero na 8 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Hi-Tec w tej kategorii jest Buty męskie Sajama Hi-tec .

Większym zainteresowaniem cieszą się Buty trekkingowe Campus. Na przykład Buty Campus Rocker .

Urządzenia Hi-Tec w kategorii Buty trekkingowe są średnio tańsze niż Buty trekkingowe w ogóle.

Aktualnie Hi-Tec jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Hi-Tec > Buty trekkingowe Hi-Tec

Podobne produkty: Buty męskie cerro mid WP Hi-tec Buty męskie cerro mid WP Hi-tec Buty męskie Grisport marrone scuro Nabuk Buty męskie Keen oakridge Buty męskie Keen westward Buty trekingowe Domeyko selva stx Buty Asolo Vortex Buty miejskie NICEA GORE-TEX XCR Chiruca Buty górskie sherpa gtx , VIBRAM Chiruca Buty Meindl Men wales MFS

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: