Buty męskie Aku Camana Fitzroy GTX

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

CAMANAFITZROYGTX Aku w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Buty męskie Aku Camana Fitzroy GTX cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 8 miejscu w kategorii Buty trekkingowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 485,68 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Buty trekkingowe aktualnie lepiej sprzedaje się Buty trekingowe Chiruca Urales GTX . Buty trekingowe Chiruca Urales GTX można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 879,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Buty trekkingowe to 429,40 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 104,70%.

W ostatnim czasie w kategorii Buty trekkingowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Buty Salomon SPEEDCROSS 4 .

Buty męskie Aku Camana Fitzroy GTX w rankingu sprzedaży urządzeń marki Aku w ogóle aktualnie znajduje się na 2 miejscu.

Aktualnie najlepszym produktem marki Aku jest Buty trekkingowe Aku Camana GTX .

Aku znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Buty trekkingowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Aku w tej kategorii jest Buty trekkingowe Aku Camana GTX .

Większym zainteresowaniem cieszą się Buty trekkingowe Salomon. Na przykład Buty Salomon SPEEDCROSS 4 .

Urządzenia Aku w kategorii Buty trekkingowe są średnio droższe niż Buty trekkingowe w ogóle.

Aktualnie Aku najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Aku > Buty trekkingowe Aku

Podobne produkty: Buty męskie Aku petra Buty męskie Aku trekker lite ii GTX Buty damskie Aku bellamont suede gtx Buty męskie gerari mid ELBRUS Buty męskie Keen targhee exp mid WP Buty męskie jack wolfskin vojo hike mid texapore Men Buty męskie Elbrus baash mid Wp Buty męskie sajama Hi-tec Buty Męskie Hi-tec ceres Tempish Rolki męskie xt4 Rolki sportowe , fitness , męskie wire Tempish

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: