Buty Zamberlan Eiger RR

Buty Zamberlan Eiger RR

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Techniczne i lekkie buty, które sprostają wymaganiom przed jakimi stajemy w najtrudniejszych górskich warunkach. Buty, dla których nie ma żadnych ograniczeń. Niezależnie od tego jak wysoki jest szczyt, który zamierzasz zdobyć; jak ciężkie są warunki, w których właśnie się poruszasz - Eiger RR pomoże Ci wytrwać do samego końca.

Buty Zamberlan Eiger RR Zapewniają doskonałą ochronę podczas wspinaczki w lodzie oraz zimowych wypraw wysokogórskich. Zintegrowany ochraniacz przeciwśnieżny zapinany na zamek, pozwala na poruszanie się nawet w głębokim świeżym śniegu. Został wykonany z elastycznej, laminowanej Cordury, która cechuje się niezwykle wysoką wytrzymałością na uszkodzenia. Do wykonania cholewki wewnętrznego buta użyto laminowanej Cordury 1100 - materiału o legendarnej odporności na uszkodzenia. Wewnętrzna podszewka poliestrowa z MTP zapewnia nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale również izolację termiczną na najwyższym poziomie. Zastosowane w butach gumowe wzmocnienia Rubber Reinforcement System nie tylko chronią przed uderzeniami o bryły lodu, ale również pozwalają zachować nadany butom kształt przez cały okres użytkowania.

EIGER Zamberlan w rankingach sprzedaży:

Buty Zamberlan Eiger RR to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Buty trekkingowe.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Zamberlan.

Producent Zamberlan > Buty trekkingowe Zamberlan

Podobne produkty: Dziecięce buty trekkingowe Zamberlan solar gt rr Kid Buty górskie Zamberlan colibri WP buty trekkingowe Zamberlan tofane NW gt rr Damskie buty trekkingowe Zamberlan zenith mid GT Buty Meindl white mountain BUTY Lowa garhwal Buty Raichle mt crest buty trekkingowe Crispi traccia Buty Karrimor meridian low weathertite Buty Asolo lhotse gv buty do wspinaczki NEPA ballerina Buty Caterpillar MAYHEM 712176 Buty Caterpillar Pard Canvas p713498 Buty Shimano sh m300 Buty Lake mx330c buty wspinaczkowe waltz Triop Buty masujące Homedics fmc100 Buty Hi-tec salar Buty Sidi t 2 buty snowboardowe K2 ryker

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: